Стіл журнальний Меблі Сервіс Тіпс дуб самоа
- В наявності
- Код: мс-30248

- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Стіл журнальний Тіпс виготовлений із ДСП, завтовшки 16 мм. Журнальний стіл містить додаткову полицю під стільницею. Таку модель можна використовувати як кавовий столик або столик для ноутбука, а полиця виконає роль додаткового місця для зберігання різноманітних предметів, необхідних для щоденного використання. Столик стане необхідним предметом меблів і виконає як функціональні, так і декоративні властивості.
Розміри:
Довжина — 1200 мм
Глибина — 590 мм
Висота — 550 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 550 мм |
| Глибина столика | 590 мм |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | ДСП |
| Фасади | ДСП |

