Тумба для взуття Меблі Сервіс Тіпс 1Д1Ш дуб самоа/білий
- В наявності
- Код: мс-30251

- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Тумба для взуття Тіпс 1Д1Ш виготовлена з ДСП, товщиною 16 мм Тумба складається з закритого відділення, висувного ящика і відкритою ніші, що упорядковує простір і скоротить час збирання. Така компактна і містка конструкція збереже взуття і правильно організовує простір в невеликій кімнаті.
Розміри:
Ширина ― 834 мм
Глибина ― 343 мм
Висота ― 420 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Ширина | 834 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | ДСП |

