Туалетний столик Меблі Сервіс Кім сан-ремо/дуб карі білий
- В наявності
- Код: мс-30290


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Туалетний столик Кім виконаний з ДСП, товщиною 16 мм, Туалетний столик містить тумбою з висувним ящиком. Подібна конструкція стане невід'ємною частиною спальні, такий столик дозволить зберігати косметичні засоби, аксесуари і інші дрібниці, а велика поверхня стільниці надасть місце для створення зачісок та нанесення макіяжу. Такий функціональний туалетний столик ідеально впишеться в інтер'єр спальні.
Розміри:
Ширина ― 1143 мм
Глибина ― 397 мм
Висота ― 760 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Тумба | 1 шт. |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76 см |
| Глибина столика | 39.7 см |
| Довжина столика | 114.3 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб санремо |

