Комод на телескопічних направляючих Компаніт 2+3П
- В наявності
- Код: К-10006


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод на телескопічних направляючих Компаніт 2+3П
Комод виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм Комод незамінний елемент для будь-якої кімнати. Комод 2-3 можна використовувати для зберігання білизни або особистих речей, а якщо поставити в дитячій - Ваш малюк з ранніх років звикати до порядку. Велика кількість кольорів ДСП дозволити списати цей елемент меблів в будь-який інтер'єр.
Розміри:
Довжина ― 810 мм
Глибина ― 417 мм
Висота ― 828 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + світлий | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 83 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Ширина комода | 81 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 кг |
| Розмір упаковки: | 817х417х182 |
| Колір | Венге темний + світлий |








