Містка обувниця Компаніт ТО-3Б
- В наявності
- Код: К-10063

-25%

+380 (96) 882-11-14
- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка обувница ТО-3Б
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Містка тумбочка для взуття прикрасить навіть саму маленьку прихожу. А великий вибір кольорів доповнить будь-який інтер'єр.
Розміри:
Ширина ― 700 мм
Глибина ― 320 мм
Висота ― 1232 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + світлий | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1232 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Розмір упаковки: | 1245х405х105 |
| Колір | Венге темний + світлий |








