Стелаж для будинку Компаніт КШ-4 білий
- В наявності
- Код: К-10105


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Стелаж для будинку КШ - 4
Стелаж для будинку КШ-4 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм Пенал можна використовувати як для дому так і для офісу, зберігати папки з звітами або використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
Розміри:
Ширина ― 1100 мм
Глибина ― 350 мм
Висота ― 1796 мм
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + світлий | дуб сонома | вільха |
![]() |
![]() |
![]() |
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стелаж для документів |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 180 мм |
| Глибина шафи | 35 мм |
| Ширина шафи | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Розмір упаковки: | 1740х390х140 |
| Колір | Німфєя альба (білий) |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |







