Розкладний стіл-книжка-5 Компаніт Міні
- В наявності
- Код: К-10141


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Розкладний стіл-книжка — 5 Міні
Корпус виготовлений із ДСП. Завдяки компактним розмірам стіл — книжка в зібраному вигляді, займає малу частину площі кімнати. Підійде для маленької компанії до шести осіб
Розміри:
Ширина — 600 мм
Глибина — 182 мм
Висота — 500 мм
У розкладеному вигляді — 1058х600 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Овальний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 500 мм |
| Довжина столу | 600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1058 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 182 мм |
| Ширина столу | 182 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 |
| Розмір упаковки: | 762х700х80 |
| Колір | Німфєя альба (білий) |








