Ліжко Асторія з 2-ма шухлядами
- В наявності
- Код: е-20002







- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Ліжко Асторія з 2-ма шухлядами
Двоспальне ліжко Асторія виготовлена з ламінованої ДСП плити швейцарського концерну Swiss Krono Group, яка відповідає всім екологічним вимогам Євросоюзу. Товщина плити 16 мм. Дуже вдала модель від фабрики Еверест, доступна ціна відмінна якість - ЛІДЕР продажів. Додатково можна комплектувати шухлядами повного видвижения.
Розміри:
Довжина ― 2032 мм
Ширина ― 1652 мм
Висота ― 790 мм
Розмір спального місця: 2000*1600
Підібрати матрац за розміром та рівнем жорсткості ТУТ
Колір корпусу і фасадів:
| венге темний + дуб молочний | дуб сонома + дуб труфель |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 79 см |
| Довжина ліжка | 203 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + молочний |



