Високий К-600 МДФ Пєхотін 60х43х110 см
- Немає в наявності
- Код: п-50022.01



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Великий комод К-600 МДФ Пєхотін
Стильний і просторий комод, який стане справжнім акцентом у вашому інтер'єрі. Він виготовлений із високоякісного МДФ і пропонує вдосталь місця для зберігання ваших речей, забезпечуючи лад і зручність.
Особливості:
- Просторі ящики, які надають достатньо місця для зберігання одягу, постільного приладдя, аксесуарів та інших потрібних предметів
- Міцний і довговічний МДФ, стійкий до пошкоджень і легко очищається
- Сучасний і лаконічний дизайн, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр
- Зручні ручки для легкості у використанні
- Чудова функціональність і надійність
Великий комод К-600 МДФ Пєхотін — чудове рішення для зберігання речей у спальні, вітальні або передпокої, а також для створення гармонійного та стильного простору у вашому домі.
Розміри:
Довжина — 600 мм
Глибина — 430 мм
Висота — 1100 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб трюфель | Дуб крафт білий | Білий | Венге |
![]() |
||||
| Горіх лісовий |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 110 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Горіх лісовий |







