Передпокій з тумбою для взуття Компаніт Зоя
- В наявності
- Код: К-12054


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Передпокій з тумбою для взуття Зоя
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Безліч варіантів кольорів ДСП дозволяють підібрати передпокій з будь-яким інтер'єром. Передпокій - тумба для взуття з дзеркалом Зоя, не дивлячись на маленькі габарити вміщуємо багато речей і надаємо затишок Вашій кімнаті.
Розміри:
Ширина - 500 мм
Глибина - 370 мм
Висота - 2000 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + світлий | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Розмір упаковки 1 ч. | 1155х490х105 |
| Колір | Німфєя альба (білий) |








