Стіл письмовий Лофт-4 Компаніт
- В наявності
- Код: К-12117

-25%

+380 (96) 882-11-14
- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл письмовий Лофт-4
Письмовий стіл Лофт-4 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм, ніжки - метал.
Розміри:
Довжина ― 1300 мм
Ширина ― 500 мм
Висота ― 728 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 728 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір упаковки 1 ч. | 1302х502х80 |
| Розмір упаковки ч. 2 | 715х410х80 |








