Кухоний кут Компаніт Сирія Дуб сонома, Бордо шкірвініл
- В наявності
- Код: К-14011


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Кухонний куточок "Сирія"
Створіть затишок і комфорт у вашій кухні з нашим стильним кухонним куточком. Цей куточок ідеально підходить для сімейних вечер, дружніх посиденьок і просто приємного проведення часу. Він стане не тільки функціональним елементом вашої кухні, але і її прикрасою.
Розміри:
Ширина — 1512 мм
Глибина — 1112 мм
Висота — 850 мм
Корпус виготовлені з ДСП, м'які частини оббиті шкірозамінником або тканиною. (На Ваш вибір)
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге темний | Дуб сонома | Альба білий | Крафт золотий | Ательє світлий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Бук | Горіх | Вільха | Яблуня |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| ш/з Вініл бордо | ш/з Вініл бронза | ш/з Вініл рудий | ш/з Вініл слонова кістка | ш/з Вініл сірий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| Шотландії Браун | Балатон 96 | Бостон Шоколад | Бостон Голд |
Оббивка легко чиститься вологою ганчіркою, а також допускається сухе чищення. ДСП поверхні рекомендується протирати спеціальними засобами для догляду за меблями.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Габаритні розміри куточка | |
| Глибина куточка | 1112 мм |
| Довжина куточка | 1512 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Склад кухонного куточка | |
| Розкладний стіл | Ні |
| Стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Розмір упаковки Частина 1: | 900х620х85 |
| Розмір упаковки Частина 2: | 875х475х140 |
| Колір | Дуб сонома |
| Колір оббивки | Бордо шкірвініл |



















