Комод-1000 Лівий Майстер Форм Брайт 1000х376х950 мм MF-20124
- В наявності
- Код: мф-4007.01_20124



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод-1000 Лівий Майстер Форм Брайт
Комод із сучасним дизайном, виконаний з міцного ламінованого ДСП, стане незамінним елементом для вашої вітальні або спальні. Компактні розміри та мінімалістичний стиль без ручок роблять його зручним для зберігання речей. Включає одні двері та чотири ящики для зручної організації простору.
Характеристики:
• Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП
• Розміри: Ширина 100 см, глибина 37,6 см, висота 95 см
• Призначення: Комод для зберігання
Особливості:
- Без ручок
- 1 двері та 4 ящики
- Країна-виробник: Україна
- Товщина ДСП: 16 мм
Можливі кольори:

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 95 см |
| Глибина комода | 37.6 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 |
| Колір | Дуб крафт білий |

