Тумба приліжкова-400 з 2 шухлядами Майстер Форм Брайт 400х376х511 мм MF-20381
- В наявності
- Код: мф-4029.01_20381

-10%



+380 (96) 882-11-14
- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова-4000 з 2 шухлядами Майстер Форм Брайт
Ця тумбочка, виконана з ламінованого ДСП, стане практичним і стильним рішенням для вашої спальні. З компактними розмірами вона забезпечує зручне зберігання ваших особистих речей. Сучасний дизайн без ручок підкреслює мінімалістичний стиль.
Характеристики:
• Матеріал корпусу: Ламіноване ДСП
• Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП
• Розміри: Ширина 40 см, глибина 37,6 см, висота 51 см
Особливості:
- Без ручок
- Країна-виробник: Україна
- Товщина ДСП: 16 мм
Можливі кольори:

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 51 см |
| Глибина тумби | 37.6 см |
| Ширина тумби | 40 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 |
| Колір | Дуб крафт білий |

