Шафа-800 з антресоллю та полицями Майстер Форм Брайт 800х520х2400 мм
- В наявності
- Код: мф-4038.01_30048



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Шафа-800 з антресоллю + додаткові полиці (2 шт) 788х488 мм Майстер Форм Брайт
Ця шафа з полицями та антресоллю з ламінованого ДСП – відмінне рішення для зберігання речей або одягу, він ідеально підійде в передпокій або офіс, і впишеться в будь-який інтер'єр. Модель оснащена просторими відділеннями для багажу, що дозволяє зручно розмістити речі. Сучасний дизайн без ручок, якісні матеріали та універсальні габарити дозволяють використовувати його в різних приміщеннях. Надійні конструкції забезпечують зручність зберігання будь-яких речей.
Характеристики:
• Колір: Антрацит
• Матеріал корпусу: ДСП, що ламінує
• Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП
• Розміри: Ширина 80 см, глибина 52 см, висота 240 см
• Вага: 89 кг
• Призначення: Зберігання білизни та одягу
Особливості:
- Без ручок
- Країна-виробник: Україна
- Товщина ДСП: 16 мм
Можливі кольори:

Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер Форм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 2400 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Елемент шафи |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 800 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Так |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2400 мм |
| Глибина шафи | 520 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 89 |
| Колір | Дуб крафт білий |

