Модуль для кухні Еко 60 Верх Кут 90° Еверест (600х575х296 мм) Сонома/Сонома
- В наявності
- Код: е-30113_ЕКО-312


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Верхній модуль кухні Серії ЕКО Кут 90° нова 60 см. Секція для кутових кухонь
Кольорові рішення: корпус Сонома фасад Сонома
Розміри Ширина 600 мм, висота 575 мм, глибина 296 мм
Ручка Срібло пластик
Потрібно зібрати модулі за розміром Вашої кухні? Немає проблем! Зверніться до нашого менеджера, і ми зберемо макет за вашими розмірами, щоб ваша кухня ідеально вписалася в простір вашого будинку.
Наші фабричні кухні складаються із спроєктованих секцій, що дає змогу нам запропонувати високу якість за доступною ціною. Насолоджуйтеся стильним і функціональним рішенням без додаткових витрат на індивідуальне виготовлення.
Меблі доставляються в розібраному вигляді у фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені
Замовлення на кухні ми приймаємо з передоплатою в розмірі 50%
Точка видачі: м. Київ. вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз БЕЗКОШТОВНО
Адресна доставка по Києву здійснюється нашим кур'єром
Доставка по Україні транспортною компанією Нова Пошта, залишок суми Ви оплачуєте під час отримання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Глибина | 296 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кухонного гарнітура | модульний |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Колір | Сонома/Сонома |

