Ліжко Меблі Сервіс Фієста + Ламелі апріл
- В наявності
- Код: мс-30037










- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Ліжко Фієста виготовлене з ДСП, завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Ця модель ліжка має цікаву конструкцію. Розміщивши на довгомуголов'ї тумби, у складі одного висувного ящика, ліжко стає центром композиції спальні. Оригінальний і стильний дизайн створить затишок і комфорт у кімнаті.
Зверніть увагу! Матрац потрібно замовляти ОКРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2089 мм
Ширина — 2652 мм
Висота — 912 мм
Розмір спального місця: 1600х1998 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 91.2 см |
| Довжина ліжка | 208.9 см |
| Ширина ліжка | 265.2 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізножье ліжка | ДСП |
| Колір | Април |

