Шафа розпашна Меблі Сервіс Вероніка 3Д венге темний/апріл
- В наявності
- Код: мс-30044



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Шафа розпашна Вероніка 3Д виконана з ДСП, товщиною 16 мм Шафа містить три розпашні двері з одним дзеркалом на фасаді. Відділення зліва містить полицю для речей і штангу для одягу. Правий відсік представлений чотирма вузькими полицями, які зможуть розмістити як одяг, так і постільні приналежності і домашній текстиль. Цей шафа поєднує в собі естетично привабливий дизайн і функціональність конструкції.
Розміри:
Ширина - 1560 мм
Глибина - 563 мм
Висота - 2034 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2034 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 563 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 1560 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість стулок (дверей) | 3 |
| Колір | Венге темний + апріл |

