Ліжко Меблі Сервіс Маркос 180 + Ламелі дуб самоа/білий
- В наявності
- Код: мс-30056



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Ліжко Маркос 180 виготовлене з ДСП, завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Таке ліжко забезпечить високий рівень комфорту під час сну та наповнить інтер'єр домашнім затишком.
Зверніть увагу! Матрац потрібно замовляти ОКРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2036 мм
Ширина — 1864 мм
Висота — 852 мм
Розмір спального місця: 1800х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура та схема збирання. Отвори для збирання просвердлені.
Точка огляду: г.Кієв, ул. Пості-Волинська 7. Самовитяг безплатно
Адресна доставка за Києвом здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Вирушаємо в Україні транспортними компаніями з попереднього планування 20%. Залишок у разі отримання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 85.2 см |
| Довжина ліжка | 203.6 см |
| Ширина ліжка | 186.4 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ізножье ліжка | ДСП |


