Комод-вітрина Меблі Сервіс Джорджія 2Д3Ш андерсон пайн
- В наявності
- Код: мс-30165


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод для речей Джорджія 2Д3Ш виконаний з ДСП, товщиною 16 мм Комод містить три висувних скриньки по центру і два закритих відділень, з полицями в кожній, з боків вироби. Він вміло розмістить одяг, аксесуари, білизна і побутові речі. Такий предмет меблів стане прикрасою кімнати і стане її незамінною складовою.
Розміри:
Довжина ― 1967 мм
Глибина ― 424 мм
Висота ― 880 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 88 см |
| Глибина комода | 42.4 см |
| Ширина комода | 196.7 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Андерсон |

