Комод-вітрина Меблі Сервіс Джорджія 3Д2В андерсон пайн
- В наявності
- Код: мс-30166





- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод-вітрина Джорджія 3Д2В виготовлений із ДСП, завтовшки 16 мм. Комод містить п'ять закритих відділень із дверцятами. Середнє відділення містить три вузькі полички, бічні відділення симетричні — верхні відсіки містять по одній полиці зі скла за остекленими дверцятами, нижні — по одній глухій полиці. Зручна конструкція, яка зможе розмістити велику кількість речей і предметів, і впишеться в будь-яке інтер'єрне рішення.
Розміри:
Довжина — 1711 мм
Глибина — 376 мм
Висота — 1424 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 5 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 142.4 см |
| Глибина комода | 37.6 см |
| Ширина комода | 171.1 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Андерсон |

