Пенал-вітрина Меблі Сервіс Іріс 2В2Д андерсон пайн/дуб золотий
- В наявності
- Код: мс-30198


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Шафа-вітрина Меблі Сервіс Ірис 2В2Д виготовлена з ДСП товщиною 16 мм Шафа містить дві розпашні двері з прозорого скла, що дасть можливість демонструвати оточуючим цінні і красиві предмети, розміщені на чотирьох полках. Внизу розташовані два закритих відділення з дверцятами. Така вітрина стане не тільки місцем зберігання речей і предметів, але і прикрасою кімнати.
Розміри:
Ширина - 1009 мм
Глибина - 430 мм
Висота - 1976 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 197.6 см |
| Глибина шафи | 43 см |
| Ширина шафи | 100.9 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | скло, МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Колір | Андерсон |

