Надбудова кутова Меблі Сервіс Іріс андерсон пайн/дуб золотий
- В наявності
- Код: мс-30206

- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Надбудова кутова Меблі Сервіс Ірис виготовлена з ДСП, товщиною 16 мм Надставка містить дві полиці за скляними дверцятами. У ній можна розмістити посуд та інші побутові предмети. Така конструкція збагатить обстановку і не займе багато місця в кімнаті.
Розміри:
Ширина - 558 мм
Глибина - 558 мм
Висота - 1089 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 108.9 см |
| Глибина шафи | 55.8 см |
| Ширина шафи | 55.8 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | скло, МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Нове |
| Тип фасаду шафи | Немає |
| Тип шафи | кутовий |
| Колір | Андерсон |
| Штанга для одягу | Немає |

