Комод для речей Меблі Сервіс Іріс 3Д1Ш андерсон пайн
- В наявності
- Код: мс-30222



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод для речей Меблі Сервіс Ірис 3Д1Ш виконаний з ДСП, товщиною 16 мм Комод містить один висувний ящик і три закритих відділення з полицею у кожному. Подібну модель можна заповнити постільною білизною, одягом, предметами побуту, особистими речами і аксесуарами. Такий варіант комода органічно впишеться в будь-який інтер'єр.
Розміри:
Довжина ― 1376 мм
Глибина ― 390 мм
Висота ― 887 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 88.7 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Ширина комода | 137.6 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Андерсон |

