Вешалка настінна Меблі Сервіс Тіпс дуб самоа
- В наявності
- Код: мс-30239

-10%
+380 (96) 882-11-14
- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка настінна Тіпс виготовлена з ДСП, товщиною 16 мм Настінна вішалка з двома великими гачками для одягу, полицею для головних уборів і дзеркалом. Така конструкція створить необхідні умови для комфортного зберігання речей.
Розміри:
Ширина - 832 мм
Глибина - 216 мм
Висота - 1530 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1530 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Ширина | 832 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ДСП |

