Стіл письмовий Меблі Сервіс Тіпс 1Ш дуб самоа/білий
- В наявності
- Код: мс-30249

- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Стіл письмовий Тіпс 1Ш виготовлений із ДСП, завтовшки 16 мм. Стіл містить одну тумбу, що складається з двох відкритих ніш і шухляд. Надійна конструкція, яка стане чудовим рішенням для робочої зони. Такий стіл виконає свої функціональні властивості та створить відчуття затишку та тепла в кімнаті.
Розміри:
Ширина — 1200 мм
Глибина — 540 мм
Висота — 770 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори | ДСП |
| Полиці | ДСП |
| Фасади | ДСП |

