Тумба під телевізор Меблі Сервіс Тіпс 2Д1Ш дуб самоа/білий
- В наявності
- Код: мс-30252

- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Тумба під телевізор Тіпс 2Д1Ш виготовлена з ДСП, товщиною 16 мм Тумба містить одну відкриту нішу, висувний ящик над нею і два відділення з дверцятами. Такий елемент інтер'єру стане місцем установки техніки і зможе розмістить різноманітні предмети домашнього користування. Тумба стане цікавою деталлю в оформленні інтер'єру кімнати.
Розміри:
Ширина ― 1232 мм
Глибина ― 383 мм
Висота ― 420 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 420 мм |
| Глибина тумби | 383 мм |
| Ширина тумби | 1232 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Полиці | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + білий |

