Сталаж Меблі Сервіс Меблі Сервіс Фантазія 2Д венге темний/самоа
- В наявності
- Код: мс-30267

- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Стелаж Фантазія 2Д виготовлений з ДСП товщиною 16 мм Стелаж містить дві відкриті полиці та одне закрите відділення з двома дверцями і полицею усередині. Модель проста і лаконічна і здатна витримати велику кількість предметів. Такий елемент меблів досить функціональний і привабливий, здатний перетворити кімнату і раціонально використовувати займаний простір.
Розміри:
Ширина ― 899 мм
Глибина ― 434 мм
Висота ― 2160 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 216 см |
| Глибина шафи | 43.4 см |
| Ширина шафи | 89.9 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Стан | Нове |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Колір | Венге темний + сонома |

