Банкетка Меблі Сервіс Кім сан-ремо/дуб карі білий
- В наявності
- Код: мс-30285





- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Банкетка Кім виготовлена з ДСП, товщиною 16 мм Пуфик невеликого розміру з м'яким сидінням, яке піднімається і виконуємо роль скрині. Такий елемент меблів перетворить і прикрасить кімнату, а також стане додатковим місцем для сидіння та зберігання речей.
Розміри:
Ширина ― 1644 мм
Глибина ― 400 мм
Висота ― 445 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Комплектація | |
| Вбудований бар | Ні |
| Наявність шухляди | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 445 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 1644 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб санремо |

