Комод для речей Ким 4Ш сан-ремо/дуб карі білий
- В наявності
- Код: мс-30288


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод для речей Кім - корпус і фасади виготовлені з ДСП товщиною 16 мм Комод містить чотири висувних ящика, які впорядкують зберігання речей. Така модель стане обов'язковим елементом спальні, і підкреслить стиль і особливість інтер'єру обраного приміщення.
Розміри:
Ширина ― 1028 мм
Глибина ― 401 мм
Висота ― 912 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 91.2 см |
| Глибина комода | 40.1 см |
| Ширина комода | 102.8 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб санремо |

