Тумба приліжкова Меблі Сервіс Кім (2 шт) сан-ремо/дуб карі білий
- В наявності
- Код: мс-30291



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Тумба приліжкова Кім - корпус і фасад виготовлені з ДСП товщиною 16 мм Тумба містить один висувний ящик і одне відкрите відділення. Така модель не займе багато місця і розмістить всі необхідні предмети особистого користування.
* Продається тільки комплектом - по 2 шт.
Розміри:
Ширина ― 510 мм
Глибина ― 372 мм
Висота ― 472 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 47.2 см |
| Глибина тумби | 37.2 см |
| Ширина тумби | 51 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ДСП |
| Фасади тумби | ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб санремо |

