Шафа-купе з накладкою Меблі Сервіс Кім сан-ремо/дуб карі білий
- В наявності
- Код: мс-30292



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Шафа-купе Кім виготовлена з ДСП товщиною 16 мм Шафа містить дві розсувні двері. Внутрішнє наповнення правого відсіку чотири полиці для речей, лівого - полку і штанга для одягу під нею. Стильна і містка модель з цікавими декоративними елементами на фасаді. Шафа функціональна, місткий і зручний для щоденного користування.
Розміри:
Ширина - 1848 мм
Глибина - 626 мм
Висота - 2205 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Матеріал розсувної системи | метал |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Висота шафи-купе | 2205 мм |
| Глибина шафи-купе | 626 мм |
| Довжина шафи-купе | 1848 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Задня стінка | ДВП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двері | ДСП |
| Кількість стулок (дверей) | 2 |
| Тип | Шафа |
| Тип фасаду шафи | розпашній |
| Колір | Дуб санремо |

