Стінка Меблі Сервіс Конго венге/дуб самоа
- В наявності
- Код: мс-30338



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Стінка Конго
Стінка для вітальні Конго виготовлена з ДСП товщиною 16 мм Така композиція включає в себе дводверний пенал з полицями; вітрина зі скляними дверцятами і трьома полицями всередині; тумбу під телевізор з двома відкритими нішами по центру і двома відсіками з дверцятами з боків; полицю з декількома відкритими отворами; шафа для одягу зі штангою для тремпелів. Стінка не масивна, практична і містка. Вона збереже всі речі і стане ідеальним місцем для їх розташування, а вітрина додає ансамблю витонченості та вишуканості. Відмінний варіант для вітальні в сучасному стилі.
Розміри комплекту:
Довжина ― 3000 мм
Глибина ― 525 мм
Висота ― 2035 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Пенал | 1 шт. |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Секція під телевізор | Так |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2035 мм |
| Глибина стінки | 525 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3000 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + сонома |

