Комод для речей Меблі Сервіс Барон 5Ш/100 горіх
- В наявності
- Код: мс-30362



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод для речей Барон корпус виконаний з ДСП, товщиною 16 мм, фасад - МДФ. Комод містить п'ять висувних ящиків для розміщення білизни, одягу, предметів особистого користування. Такий предмет меблів стане зручним варіантом для зберігання речей і щоденного використання.
Розміри:
Довжина ― 970 мм
Глибина ― 434 мм
Висота ― 927 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 92.7 см |
| Глибина комода | 43.4 см |
| Ширина комода | 97 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх |

