Стінка Меблі Сервіс Тренто горіх ринальді/північне дерево
- В наявності
- Код: мс-30367


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Стінка Тренто
Стінка для вітальні Тренто виготовлена з ДСП завтовшки 16 мм. Компактна конструкція зі зручною системою зберігання речей, предметів побуту, книг, посуду, домашнього начиння та гарних предметів. До складу стінки входять: вітрина з частково заскленими дверцятами та чотирма полицями всередині, тумба під телевізор із двома відкритими нішами й одним відділенням із дверцятами, надставка з полицями. Така меблева композиція стане чудовою прикрасою простору кімнати та підійде до інтер'єру будь-якої кімнати.
Розміри комплекту:
Довжина — 2039 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 1768 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 1768 мм |
| Глибина стінки | 350 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 2039 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ДСП |
| Колір | Горіх |

