Передпокій Меблі Сервіс Оріон (к-кт подушка) горіх рінальді/білий
- В наявності
- Код: мс-30405



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Передпокій Оріон виготовлений з ДСП товщиною 16 мм. Дана модель складається з відкритої вішалки з трьома гачками; тумби з відкидними дверцятами, відкритої ніші і висувного ящика; дзеркала. Передпокій додатково обладнана м'яким сидінням для комфортного процесу взування. Така конструкція міцна, містить у своєму складі самі необхідні елементи, при цьому приваблива і оригінальна зовні, що дозволить стати прикрасою інтер'єру.
Розміри:
Ширина - 998 мм
Глибина - 275 мм
Висота - 1870 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1870 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Довжина | 998 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | дзеркало, ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб бароко + білий |

