Передпокій Меблі Сервіс Палєрмо дуб апріл
- В наявності
- Код: мс-30409

- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Передпокій Палєрмо виготовлений з ДСП товщиною 16 мм. Дана модель складається з відкритої вішалки з двома гачками, полиці для головних уборів, відділення з дверцятами та трьома полками за нею, тумби для взуття з відкидними дверцятами. На фасаді закритого відділення розміщено дзеркало. Подібний комплект заощадить простір і підійде для малогабаритної передпокою.
Розміри:
Ширина - 848 мм
Глибина - 352 мм
Висота - 2160 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2160 мм |
| Глибина | 352 мм |
| Довжина | 848 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | дзеркало, ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |

