Шафа з шухлядами і вітриною Компаніт МС-21 Стиль
- В наявності
- Код: К-10055


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Шафа з шухлядами і вітриною МС-21 Стиль
Шафа з шухлядами і вітриною МС-21 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм Шафа можна використовувати як для дому так і для офісу, зберігати папки з звітами або використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
Розміри:
Ширина - 800 мм
Глибина - 464 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 |
| Тип меблів | шафа-гардероб |
| Колір | Венге темний + світлий |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 63 кг |
| Розмір упаковки: | 1920х450х125 |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 195 см |
| Глибина шафи | 46 см |
| Ширина шафи | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |

