Двох'ярусне ліжко з викотним столом Універсал Компаніт
- В наявності
- Код: К-10085



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Двох'ярусне ліжко з механізмом викочування столом Універсал
Двох'ярусне ліжко забезпечать вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. У нижмнем ярусі розташувався викочування стіл, який стане робочим місцем для Вашого малюка, прибравши який Ви звільніть кімнату для активних ігор. Бічний шафка привчить з самого дитинства зберігати речі на своїх місцях.
Розміри ліжка:
Довжина ― 1942 мм
Ширина ― 892 мм
Висота ― 1060 мм
Спальне місце: 700 х 1900 мм
Підібрати матрац за розміром та рівнем жорсткості ТУТ
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Розмір спального місця | 70х190 |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Викатний стіл | Так |
| Захисний бортик | Так |
| Комод | 1 шт. |
| Матрац | Ні |
| Стандартні сходи | Так |
| Стіл | Так |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Шафа-пенал | Так |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Глибина дитячого ліжка | 89 см |
| Довжина дитячого ліжка | 194 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 106 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75 кг |
| Розмір упаковки 1 ч. | 1915х1057х64 |
| Розмір упаковки ч. 2 | 1095х745х80 |








