Кутовий комп'ютерний стіл СУ-14 Компаніт
- В наявності
- Код: К-10217


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Стіл комп'ютерний "СУ ― 14" кутовий
Стіл комп'ютерний СУ-14 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Кутовий стіл складається з тумби з полицями і відкритих полиць, що з легкістю дозволить розмістити книги, папери, канцелярське приладдя та інші необхідні в роботі пристосування. А висувна полиця для клавіатури забезпечить комфортну роботу з клавіатурою та мишею. Такий функціональний стіл може бути використаний як школярем, так і дорослим.
Розміри:
Довжина ― 1200 мм
Ширина ― 900 мм
Висота ― 749 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 749 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |








