Стіл комп'ютерний Комфорт-5 Компаніт
- Немає в наявності
- Код: К-10219


- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Стіл комп'ютерний з полками "Комфорт ― 5"
Стіл комп'ютерний Комфорт-5 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Стіл оснащений великою кількістю відкритих полиць, ніш і висувних шухляд, що дозволить утримувати робоче місце в порядку, не захаращуючи його. В своїй конструкції має відсік для системного блоку і висувна полку під клавіатуру. Такий стіл гармонійно впишеться в інтер'єр кімнати як дорослого, так і дитини.
Розміри :
Довжина ― 1268 мм
Ширина ― 650 мм
Висота ― 756 мм + Надставка ― 282 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| бук | яблуня | німфея альба (білий) |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Колір | Яблуня |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 756 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Довжина | 1268 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 64 |
| Розмір упаковки: | 1310х625х135 |








