Тумба під ТВ Компаніт МГ-1
- В наявності
- Код: К-10260

-26%

+380 (96) 882-11-14
- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба під ТВ Компаніт МГ-1
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. На тумбі встановлені коліщатка, що робить її переміщення зручнішим.
Розміри:
Ширина — 1900 мм
Глибина — 400 мм
Висота — 430 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + світлий | дуб сонома | вільха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| бук | яблуня | німфея альба (білий) | дуб сонома + білий |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура та схема збирання. Отвори для збирання просвердлені.
Точка огляду: г.Кієв, ул. Пості-Волинська 7. Самовитяг безплатно
Адресна доставка за Києвом здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Вирушаємо в Україні транспортними компаніями з попереднього планування 20%. Залишок у разі отримання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 430 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Ширина тумби | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома + німфея альба (білий) |









