Стіл журнальний Соната СЖ-910 для вітальні
- В наявності
- Код: е-20195









- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Стіл журнальний Соната СЖ-910 для вітальні
Стіл журнальний виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Невеликий журнальний столик Соната стане незамінним предметом інтер'єру Вашої кімнати.
Розміри:
Довжина — 910 мм
Глибина — 610 мм
Висота — 460 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге | Сонома | Крафт білий | Крафт золотий |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | квадратна |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 460 мм |
| Глибина столика | 610 мм |
| Довжина столика | 910 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |





