Комп'ютерний стіл Ліра з полицями
- В наявності
- Код: е-20268







- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комп'ютерний стіл Ліра з полицями
Наш час — це епоха комп'ютерних технологій, тому кожна людина, як на роботі, так і у власному будинку проводить велику кількість часу за комп'ютером.
Компʼютерний стіл «Ліра» ідеально підходить як для стаціонарного комп'ютера, так і для ноутбука, а також допоможе зберегти порядок у Вашій кімнаті і справах.
Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота) 1250х600х1250 (мм)
Використовувані матеріали
|
1
|
Комп'ютерний стіл виготовлений з ламінованої ДСП Kronospan. Ламіновані ДСП плити швейцарського концерну Swiss Krono Group виготовлені в суворій відповідності всіх жорстких екологічних вимог Євросоюзу. |
|
2
|
Матеріали відповідають всім санітарно-гігієнічним нормам чинного законодавства України, а також вимогам ГОСТ 16371-93. |
|
3
|
Використовується тільки якісна фурнітура, пройшла технічні випробування на зносостійкість. |
Особливості столу «Ліра»
| Велика площа робочої зони перетворює його в письмовий стіл | ![]() |
![]() |
![]() |
Клавіатура «ховається» під стільницю |
| Бічний пенал дозволить вмістити дуже багато речей і зберегти порядок | ![]() |
![]() |
Великий вибір кольорової гами дозволить ідеально вписатися в будь-який інтер'єр |
Колір корпусу і фасадів:
| венге темний + дуб молочний | венге темний | дуб сонома |
![]() |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Шафа-пенал | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + молочний |







