Передпокій із сидінням Тандем ЛВ
- В наявності
- Код: е-20285





- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Передпокій з сидушкою Тандем
Передпокій Тандем виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм Тандем - ХІТ продажів. Ця маленька, але дуже функціональна передпокій вписується в будь-який інтер'єр. Стенд з гачками можна повісити на будь-якій висоті. Над тумбою для взуття м'яка сидушка, на якій ви зможете комфортно взуватися. Так само можна поставити додатковий шафа ШП-1, в який можна прибрати всю верхній одяг.
Розміри:
Ширина - 900 мм
Глибина - 380 мм
Висота - 2000 мм
Колір корпусу і фасадів:
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + дуб молочний | венге темний | дуб сонома + трюфель |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | стандартна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + молочний |




