Передпокій Рів'єра + ШП-1 шафа розпашна
- В наявності
- Код: е-20307










- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Передпокій Рив'єра + Шафа ШП-1
Передпокій Рив'єра з шафою ШП-1 виготовлена з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Це просто знахідка для невеликої передпокою: ящики, гачки для одягу, тумба для взуття та дзеркало, і це все в одному комплекті Рив'єра. Також можна поставити додаткову шафу ШП-1, у яку можна прибрати весь верхній одяг.
Розміри:
Ширина — 1500 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 2000 мм
Колір корпусу та фасадів:
![]() |
![]() |
| венге темний + дуб молочний | дуб сонома + дубтруфель |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип передпокою | модульна |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 2000 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге темний + молочний |



