Комод для речей К-3+2 МДФ Пєхотін 80х43х82 см
- В наявності
- Код: п-50017.01



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод із шухлядами для речей К-3+2 МДФ Пєхотін
функціональний і стильний елемент меблів, який ідеально поєднує в собі зручність для зберігання й елегантний дизайн. Виконаний із якісного МДФ, цей комод запропонує вам багато місця для організації речей, зберігаючи водночас акуратний і сучасний вигляд.
Особливості:
- 3 великі та 2 середні ящики для зберігання одягу, білизни, документів та інших необхідних предметів
- Високоякісний МДФ, стійкий до пошкоджень і легко очищається
- Зручні ручки для легкості відкривання ящиків
- Стильний і сучасний дизайн, який легко впишеться в будь-який інтер'єр
- Просторий простір, що дає змогу ефективно організувати лад у кімнаті
Комод із шухлядами для речей К-3+2 МДФ Пєхотін — чудове рішення для тих, хто цінує зручність і стиль в інтер'єрі. Він ідеально підійде для спальні, вітальні або передпокою, створюючи затишок і лад у вашому домі.
Розміри:
Довжина — 800 мм
Глибина — 430 мм
Висота — 820 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Дуб сонома | Дуб трюфель | Дуб крафт білий | Білий | Венге |
![]() |
||||
| Горіх лісовий |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 82 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Дуб сонома |







