Комод для речей К-4 Пєхотін 80х38х80 см
- В наявності
- Код: п-50004.01



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Комод для речей К-4 Пєхотін
Стильна та практична модель, яка ідеально підійде для зберігання речей у спальні, вітальні або передпокою. Комод виготовлений із якісних матеріалів, що забезпечують довговічність і надійність.
Особливості:
- 4 просторих ящики для зберігання одягу, білизни, аксесуарів та інших потрібних речей
- Міцні та стійкі матеріали, які легко очищаються й зберігають свій зовнішній вигляд
- Зручні ручки для легкості відкривання ящиків
- Сучасний і лаконічний дизайн, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр
- Простора конструкція для ефективної організації зберігання
Комод для речей К-4 Пєхотін — чудове рішення для тих, хто цінує зручність і стиль. Він забезпечить лад у вашому домі, а також стане важливим елементом вашого інтер'єру.
Розміри:
Довжина — 800 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 800 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге темний | Горіх | Горіх лісовий | Дуб сонома | Дуб трюфель |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Білий | Дуб тахо | Дуб крафт білий | Антрацит | Бетон |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Дуб крафт золотий |











