Великий комод К-4+1 МДФ Пєхотін 100х38х86.8 см
- В наявності
- Код: п-50019.01



- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Великий комод К-4+1 МДФ Пєхотін
Елегантна та функціональна модель, що ідеально підходить для зберігання ваших речей. Виготовлений із високоякісного МДФ, комод поєднує в собі стильний зовнішній вигляд і практичність, забезпечуючи достатній простір для організації ладу у вашому домі.
Особливості:
- 4 місткі ящики для зберігання одягу, постільних речей, аксесуарів та інших предметів
- Міцний і довговічний фасад МДФ, стійкий до пошкоджень і легко очищається
- Елегантний, сучасний дизайн, який прекрасно впишеться в інтер'єр спальні, вітальні або передпокою
- Зручні ручки для легкості відкривання ящиків
- Надійна конструкція, що забезпечує довговічність використання
Великий комод К-4+1 МДФ Пєхотін — це ідеальний вибір для створення ладу у вашому домі, який не тільки потішить вас своєю функціональністю, а й стане стильним елементом у вашому інтер'єрі.
Розміри:
Довжина — 1000 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 868 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Венге темний | Дуб крафт білий | Горіх лісовий | Дуб сонома | Дуб трюфель |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Білий | Дуб сонома + білий | Дуб тахо + білий | Антрацит + білий | Бетон + білий |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 87 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір | |
| Колір | Білий |











