Квадратний стіл журнальний-1 Компаніт МГ-6
- В наявності
- Код: К-12091




- +380 (95) 792-11-14
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 18:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (96) 882-11-14+380 (95) 792-11-14Аліна ОленаПост-Волинська, 7 офіс 2, Київ, Україна@bazar_mebliv+380968821114
Квадратний стіл журнальний-1 МГ-6
Корпус виготовлений з ДСП. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Столицю виграно в просторій кімнаті, його можна розмістити як у центрі кімнати, так і біля стіни.
Розміри:
Довжина - 420 мм
Ширина - 420 мм
Висота - 350 мм
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| венге темний + світлий | дуб сонома | ольха | горіх екко |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| німфея альба (білий) | Білий + Сонома | яблуня | бук |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричному пакуванні. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Точка видачі: м.Київ, вул. Пост-Волинська 7. Самовивіз безкоштовно
Адресна доставка м. Київ здійснюється кур'єром, оплата під час отримання.
Відправляємо по Україні транспортними компаніями за передоплатою 20%. Залишок при отриманні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 16 кг |
| Висота столика | 350 мм |
| Глибина столика | 420 мм |
| Довжина столика | 420 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір упаковки: | 768х600х48 |
| Колір | Німфєя альба (білий) + дуб сонома |









